• ГО "Співдружність громадян "ВІДРОДЖЕННЯ"
  • Community of citizens "REVIVAL"
  • ngosgv@gmail.com

«Ми Впораємось! Тільки Разом» — Гуманітарна допомога постраждалим від війни в Україні.

 

➡️ Проєкт «МИ ВПОРАЄМОСЬ! ТІЛКИ РАЗОМ» реалізується у співпраці з партнерами, на території України.
В рамках проекту, безперервно надається гуманітарна допомога населенню України, починаючи з подій на сході України у 2014 році.

✅ Наша команда волонтерів, розповсюджує гуманітарну допомогу різного призначення, серед якої продуктові набори, теплі речі, ковдри, побутова хімія, речі особистої гігієни, дитяче харчування тощо.

🚚 Волонтери дістаються навіть важкодоступних регіонів, територій, що перебувають під постійними обстрілами, мають зруйновану інфраструктуру та важкодоступні під’їзди.

⚡️ Крім того, реалізація проекту допомогає нам в придбанні та передачі необхідного обладнання, для приготування горячої їжі в бомбосховищах, організації вантажних перевезень, та здійснювати доставку допомоги нужденним, безпечними шляхами.

На початок повномасштабного вторгнення в Україні як і зараз, є величезна потреба в гуманітарній допомозі, і на щастя є охочі допомогти нужденним, люди бажають допомогати одягом, продуктами харчування, медикаментами, обладнанням і навіть транспортними засобами, але часто постає питання, як допомогти, як передати, де зберігати та фасувати.

⚠️ З цієї причини нами організований антикризовий пункт в місті Київ, по вулиці Алма Атинська 2/1 в який можна без проблем передавати будь-який вантаж, який буде розвантажений, правильно збережений, розфасований та доставлений за адресою, згідно з заявками та проханнями про допомогу, що надійшли до нас зі всієї країни. Щодня пункт обслуговують від 5 до 15 волонтерів, і навіть у нічні зміни волонтери приходять до пункту, незважаючи на постійні повітряні тривоги та величезні проблема з електрикою у місті.

Люди дуже чекають на цю допомогу, адже в багатьох регіонах вона є вкрай важливою та життєво необхідною у зв’язку із критичною ситуацією в гуманітарній сфері.

Сумно те, що в самих небезпечних містах залишаються люди різні по віку: діти, літні люди, молоді сім’ї, всі вони майже постійно переховуються у бомбосховищах, готовлять, та підігрівають їжу на цегляних багаттях, намагаються виживати, допомагати один одному, з вірою в Перемогу і надією, що скоро закінчиться весь цей жах.

У той час як деякі регіони України продовжують долати виклики війни, очікується зміна потреб у гуманітарній допомозі. Наша команда готова продовжувати підтримувати людей, які страждають від війни, надаючи гуманітарну допомогу, де б вони не були.

Як завжди, ми вдячні за щедру підтримку таких людей, як ви, завдяки яким ця робота стала можливою! Будь ласка, скористайтеся цим посиланням «Швидкий Донат» щоб зробити екстрений подарунок сьогодні, щоб підтримати негайну допомогу та довготривалу боротьбу з жахливими викликами війни Українського народа!


⚠️ Слідкуйте за публікаціями та дізнавайтеся всі подробиці першими!
      Facebook  Instagram  Telegram