• ГО "Співдружність громадян "ВІДРОДЖЕННЯ"
  • Community of citizens "REVIVAL"
  • ngosgv@gmail.com

О нас

Маємо більше 15 років досвіду!

Основоположні принципи:

Прагнення надавати допомогу всім без винятку або переваги. На національному рівні попереджувати або полегшувати страждання людей.

Не робити розрізнення за класовою або релігійною ознаками. Лише намагатися надавати допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

Здійснювати гуманітарну діяльність згідно статуту та дотримуючись законів своєї країни.

У своїй добровільній діяльності щодо надання допомоги жодним чином не керуватися прагненням одержання вигоди.

Бути відкритими для всіх і здійснювати свою діяльність на всій території країни та за її межами.

Разом ми сила

Основні напрямки діяльності:

- Підтримка і захист інтересів дітей, соціально незахищених громадян та надання різнобічної допомоги вимушеним переселенцям та біженцям;

- Допомога тим, хто постраждав внаслідок військових конфліктів, нещасних випадків, сприяння у відновленні пошкодженого майна;

- Сприяння у наданні допомоги для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;

- Надання допомоги особам, які через свої фізичні чи інші вади обмежені у реалізації своїх прав та законних інтересів.

Перший досвід громадської діяльності був здобут в Донецькій області України, ще у 2006 році, тоді наша діяльність була спрямована на виховання молоді та пропаганду здорового способу життя.

Як усім відомо, починати завжди непросто, але ми не відступили від своїх цілей, а почали збирати однодумців для реалізації ідей, створення єдиної команди.

Відчуваючи підтримку та будуючи плани на майбутнє, ми проводили різноманітні заходи для жителів рідного міста Авдіївка, підтримували їх, надавали різного роду допомогу.

Але війна, яка прийшла в наше місто у 2014 році, внесла суттєві корективи в напрямок нашої діяльності. Тоді ми дійсно дізналися і зрозуміли, що таке волонтерство і наскільки це важливо для мирного населення.

Ми годували мешканців, коли місто майже півроку було без світла, води, тепла та газу, тому нагодувати населення було критично важливо.

До початку потужного обстрілу міста ми встигли організувати перше бомбосховище в місті Авдіївка, в якому під час обстрілу сховалося понад 240 людей.

Згодом наша активна діяльність переросла у міцну співпрацю з місцевими організаціями та міжнародними благодійними фондами, для відновлення міста, відновлення зруйнованих будівель, шкіл, дитячих садочків, інших об’єктів інфраструктури та допомоги цивільному населенню.

Донецька область, місто Авдіївка –  це наше рідне місто, але після жахливих подій, які почалися 24 лютого 2022 року, рідними стали всі куточки нашої країни!

Саме тому ми займалися і займаємося зараз наданням допомоги постраждалим від війни.

Під час повномасштабного вторгнення, після 24 лютого 2022 року, наша діяльність розгорнулася майже по всій країні та навіть за її межами. Наша організація здобула нових напрямків діяльності.

 

Завдяки злагодженої співпраці з багатьма міжнародними благодійними організаціями, ми почали допомагати евакуйованим та постійно потребуючим допомоги дитячим притулкам, а також центрам для тимчасового перебування біженців.

Новим напрямком діяльності також стала – допомога притулкам для тварин в містах з тривалими, активними бойовими діями.

Зараз у місті Києві, цілодобово працює гуманітарний хаб нашої організації, який був створений спілкою місцевих та міжнародних благодійних організацій, з метою негайного вирішення нагальних потреб цивільного населення по всій території України.

Нами відкриті локації для дозвілля дітей, в яких працюють кваліфіковані психологи, для зняття психологічної напруженості дітей, та адаптації сімей в нових містах перебування.

Ми забезпечуємо та координуємо волонтерську бригаду в Донецькій області, яка адресно доставляє продукти харчування сім’ям з дітьми, які по різних причинах не можуть залишити свої домівки, та змушені постійно переховуватися у бомбосховищах та готувати їжу на цегляних багаттях. Наші волонтери постійно планують заходи щодо надання допомоги нужденним.

 

Ми пишаємось нашою командою! Ми пишаємось нашою країною!
Ми безмежно вдячні всім тим хто допомагає нам та всій Україні!
Разом ми сила! Разом ми зробимо більше!

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами, або маєте загальне питання, пишіть нам: ngosgv@gmail.com


⚠️ Слідкуйте за публікаціями та дізнавайтеся всі подробиці!
      Facebook  Instagram  Telegram