• ГО "Співдружність громадян "ВІДРОДЖЕННЯ"
  • Community of citizens "REVIVAL"
  • ngosgv@gmail.com

Волонтерська бригада

project TitleВолонтерська бригада
DonorМЕТІНВЕСТ
StatusВиконано
Category МОЯ ОСЕЛЯ - МОЯ ФОРТЕЦЯ
Date14.02.2016
Value₴ 150 000

За фінансової підтримки Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ) ​​Групи Метінвест, наша оранізація надала допомогу у відновленні зруйнованого житла понад 200 мешканцям міста Авдіївки.

У рамках проекту «Місто – нашими руками» Групи Метінвест, нами було створено мобільну бригаду волонтерів, метою якої було надання безоплатної допомоги мешканцям міста Авдіївки у відновленні зруйнованого житла, пошкоджених комунікацій та вирішенні нагальних побутових проблем. Фінансування було спрямоване на закупівлю інструментів, спеціального обладнання та будматеріалів.

Мобільна бригада, що складається з небайдужих авдіївців, безоплатно допомогла відремонтувати ушкоджене житло самотнім літнім городянам, багатодітним сім’ям, інвалідам і просто тим, хто потребував підтримки. Неодноразово після обстрілу волонтери закривали спеціальними матеріалами розбиті вікна у квартирах, відновлювали покрівлі та стіни, встановлювали радіатори та двері.

Також наші волонтери полагодили пошкоджені осколками покрівлі у двох багатоповерхівках, у трьох приватних будинках та в Авдіївській міській ветеринарній лікарні. У дитячому садку «Дзвіночок» волонтери встановили міжкімнатні двері та зробили внутрішні укоси на вікнах. Відремонтували підлогу у школі №2.