• ГО "Співдружність громадян "ВІДРОДЖЕННЯ"
  • Community of citizens "REVIVAL"
  • ngosgv@gmail.com

Cтартував проєкт «Ми впораємося! Тільки разом»

🙏 Завдяки гуманітарній програмі «Гуманітарна солідарність», яка реалізується Міжнародний фонд «Відродження» в партнерстві і при фінансовій підтримці CARE Deutschland e.V., стартував проект «Ми впораємося! Тільки разом» — підтримка Волонтерського руху в місті Авдіївка! 🇺🇦

Метою програми є, забезпечення швидкого реагування і задоволення гуманітарних потреб уразливих груп цивільного населення в умовах війни.

У рамках проекту планується закупівля комплектів газових «Кемпінг», для устаткування бомбосховищь в місті і організація доставки гуманітарних вантажів в місто #Авдіївка.

Волонтери міста відмітили, що найскладніше питання — це транспорт і пальне. «Ми отримали кошти на пальне від Міжнародний фонд «Відродження» — це дозволить сконцентруватися на формуванні вантажів і як можна оперативнішої її доставці» 🚛 , — прокоментували вони.

Волонтерський гуманітарний штаб повідомив, що оперативна доставка вантажів в місто, яке критично потребує гуманітарної допомоги, де є загроза гуманітарної катастрофи, буде можлива завдяки співпраці волонтерів з неурядовими громадськими організаціями, а в координації з війсково — цивільною адміністрацією, здійснюється доставка вантажів адресно. 🛖

Волонтерська команда притягає десятки людей, які на власному транспорті під обстрілом доставляють допомогу жителям міста, яким вона найбільш потрібна.

Ми безмежно вдячні партнерам, всім тим, хто допомагає волонтерському руху, усім хто приєднався або планує, усім, хто розуміє, що об’єднавши можливості ми можемо більше, ніж кожен поодинці!
‼️ НАДАТИ ПІДТРИМКУ ‼️
Швидкий донат — https://bit.ly/3M9lSon

Картка організації:
UAH — 5169335100305040

Найменування отримувача: ГО СПІВДРУЖНІСТЬ ГРОМАДЯН ВІДРОДЖЕННЯ
Код отримувача: 39685517
IBAN: UA763354960000026003051826876

Post Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *