• ГО "Співдружність громадян "ВІДРОДЖЕННЯ"
  • Community of citizens "REVIVAL"
  • ngosgv@gmail.com

«Ми впораємось! Тільки разом» — підтримка Волонтерського руху

На початок повномасштабного вторгнення в місті Авдіївка було, близько 26 000 людей, зараз залишилось понад 5000 людей це пов’язано з тим, що люди не знають, куди їхати, бояться, фізично не здатьні або не мужуть залишити свої домашніх пітомцев. Військово-цивільна адміністрація міста організовує евакуаційний підвіз до залізничної станції «Покровськ».

Багато містян також не хочуть покидати рідне місто, щоб допомагати іншим. Коли керівництво міста, наприклад, опублікувало заклик про пошук волонтерів для допомоги людям, навіть пенсіонери Авдіївки записувалися у волонтери.

У місті зараз працює гуманітарний штаб, який акумулює усю допомогу, що надходить в Авдіївку. У штабі працюють волонтери, які видають гуманітарку тим, хто потребує, записують охочих підтримувати жителів, які через бойові дії опинилися у скрутному становищі.

В Авдіївці також працює волонтерська бригада (группа небайдужих Авдіївців), яка закупає ліки, продукти особливі (наприклад для діабетиків) в місті Дніпро, та ризикуючи своїм життям адресно розвозять мешканцям міста в Авдіївці (потрібно лише подати на них заявку з адресом, ФІО особи яка там проживає, та нагальну потребу у соц.мережу) — це безкоштовно!!! Люди, котрі виїхали, родичі тих хто залишився по змозі допомогають фінансово для закупівель необхідного, а харчі та гігієну волонтери беруть на гуманітарних Хабах, та закупають з пожертв. Саме цій волонтерський бригаді потрібна підтримка!

Зараз в місті залишились люди різні по віку: діти, літні люди, молоді сім’ї, приблизно 5000 — 7000 осіб, всі вони майже постійно переховуються у бомбосховищах, готовлять, та підігрівають їжу на цегляних багаттях, намагаються виживати, допомагати один одному, з вірою в Перемогу і надією, що скоро закінчиться весь цей жах.

Крім того, реалізація проєкту допоможе нам в придбанні та передачі газових комплектів «кемпінг» 8 л, (для приготування горячої їжі в бомбосховищах міста), заправкою газом цих комплектів, організації вантажного автомобіля, який здійснює рейси доставки допомоги з м.Дніпро в м.Авдіївка, безпечними шляхами, і у придбанні планшетів для фотофіксацій та реєстрування відвідувань.

Ми впораємось! Тільки разом

Проект реалізується в рамках грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність» при підтримці: