• ГО "Співдружність громадян "ВІДРОДЖЕННЯ"
  • Community of citizens "REVIVAL"
  • ngosgv@gmail.com

Волонтерський рух продовжує свою роботу

Дорогі Авдіївці!

💪 Волонтери міста борються з труднощами, постійно перебувають у пошуку гуманітарної допомоги городянам. Дякуємо, що маєте терпіння, витримку і зберігаєте спокій у пункті видачі допомоги, а головне допомагаєте один одному!

Волонтерському штабу дуже важко дається процес формування, складання, доставки та видачі гуманітарної допомоги!

👨‍👩‍👦 Зараз в місті залишились люди різні по віку: діти, літні люди, молоді сім’ї, всі вони майже постійно переховуються у бомбосховищах, готовлять, та підігрівають їжу на цегляних багаттях, намагаються виживати, допомагати один одному, з вірою в перемогу і надією, що скоро закінчиться весь цей жах.

✅ Завдяки підтримці Міжнародний фонд «Відродження» та CARE Deutschland e.V. в рамках грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність» ми намагаємося сприяти своєчасній, оперативній та безпечній доставці гуманітарного вантажу до міста #Авдіївка!

✅ Ми безмежно вдячні партнерам, усім тим, хто допомагає волонтерському руху, всім хто приєднався або планує, всім, хто розуміє, що об’єднавши можливості ми можемо більше, ніж кожен поодинці!

‼ Закликаємо містян евакуюватися, а також вмовляти родичів покидати Авдіївку, адже ситуація дуже не спокійна та небезпечна для здоров’я, а головне життя!

⚠ Нагадуємо! Аби виїхати з Авдіївки до Покровського залізничного вокзалу з метою евакуації до більш безпечної частини України, потрібно записатися за номером телефону 0956004026 — Олена.

Post Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *